Aukcja Dzieł Sztuki / 9 maja 2020

80. Henryk Szczygliński | Pejzaż zimowy z Tyńca

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiPejzaż zimowy z Tyńca
80
Pejzaż zimowy z Tyńca - 1Pejzaż zimowy z Tyńca - 2

Henryk Szczygliński (1881 Łodź - 1944 Warszawa)

Pejzaż zimowy z Tyńca

olej, płótno, 70 × 60 cm
sygn. i opis. p. d.: Henryk Szczygliński/ Tyniec

na krośnie nalepka: I. IMMERGLUCK/ W KRAKOWIE/ UL. SZPITALNA NR 3/ HANDEL OBRAZÓW / ARTYSTYCZNYCH

Cena wylicytowana
24 000 zł