Aukcja Malarstwa Polskiego (4) / 12 lutego 2020

14. Henryk Szczygliński | Lorietta w swoim repertuarze, 1905 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Malarstwa Polskiego (4)Lorietta w swoim repertuarze, 1905 r.
Lorietta w swoim repertuarze, 1905 r.

Henryk Szczygliński (1881 Łodź - 1944 Warszawa)

olej, płótno dublowane, 139,5 × 81,5 cm sygn. i dat. l. d.: H. Szczygliński/1905 napis p. d.: “Was die Pariserin kann…/Das kann ich auch.”/Lorietta w swoim repertuarze