Secesja i Art Déco / 13 czerwca 2015

9. Henryk Szczygliński | Kobieta we wnętrzu

Strona głównaAukcje archiwalneSecesja i Art DécoKobieta we wnętrzu
Kobieta we wnętrzu

Henryk Szczygliński (1881 Łodź - 1944 Warszawa)

Kobieta we wnętrzu

olej, płótno, 110 × 100 cm
sygn. p. d.: Henryk Szczygliński
na krośnie fragmenty nalepki