29. Henryk Sajdak | Pejzaż tatrzański

Aukcja dziAukcje archiwalneVaria 33Pejzaż tatrzański
29
Pejzaż tatrzański

Henryk Sajdak (1905-1995)

Pejzaż tatrzański

akwarela, papier, 42 x 57 cm, sygn. p.d.: H.Sajdak