Varia 34 / 15 lutego 2020

12. Henryk Jackowski-Nostitz | Pejzaż III z Riec-sur-Belon

HomeAukcje archiwalneVaria 34Pejzaż III z Riec-sur-Belon
Pejzaż III z Riec-sur-Belon

Henryk Jackowski-Nostitz (1885-1948 Poznań)

Pejzaż III z Riec-sur-Belon

olej, płótno, 61 x 79 cm
sygn. l. d.: H. Jackowski
na odwrocie nalepka z Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych z opisem obrazu oraz nalepka odręczna z tytułem