Varia 38 / 21 października 2020

98. Henryk Gasek | Na skraju Puszczy Kampinoskiej, lata 70. XX w.

HomeAukcje archiwalneVaria 38Na skraju Puszczy Kampinoskiej, lata 70. XX w.
98
na-skraju-puszczy-kampinoskiej-lata-70-xx-w-henryk-gasek

Henryk Gasek (1924-1983)

Na skraju Puszczy Kampinoskiej, lata 70. XX w.

olej, płótno, 46 x 65 cm, sygn. p.d.: H. GASEK
kolekcja rodziny artysty

Cena wylicytowana
1 200 zł