Aukcja Dzieł Sztuki / 9 maja 2020

23. Henryk Epstein | Wybrzeże Bretanii, ok. 1930 r.

HomeAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiWybrzeże Bretanii, ok. 1930 r.
Wybrzeże Bretanii, ok. 1930 r.

Henryk Epstein (1891 Łódź - 1944 Auschwitz)

olej, płótno, 46 × 61 cm
sygn. p. d.: H. Epstein

- Henri Epstein. Mistrzowie École de Paris, Villa la Fleur, Konstancin Jeziorna, 18 września – 31 grudnia 2015

Reprodukowany:
- Henri Epstein. Mistrzowie École de Paris, katalog wystawy, tekst Artur Winiarski, Villa la Fleur, Konstancin-Jeziorna, Warszawa 2015, nr kat. 74, s. 120.

Cena wylicytowana
36 000 zł