Aukcja Dzieł Sztuki / 22 sierpnia 2020

52. Henryk Epstein | Dwoje dzieci, ok. 1924 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiDwoje dzieci, ok. 1924 r.
52
dwoje-dzieci-ok-1924-r-henryk-epstein-2334870dwoje-dzieci-ok-1924-r-henryk-epstein-974190

Henryk Epstein (1891 Łódź - 1944 Auschwitz)

Dwoje dzieci, ok. 1924 r.

olej, płótno, 66 × 51 cm
sygn. l. g.: H. Epstein

Opisywany i reprodukowany:
Artur Winiarski, „Mistrzowie Ecole de Paris. Henri Epstein”, Villa la Fleur, Warszawa 2015, s. 80, nr kat. 28

Cena wylicytowana
22 000 zł