Varia (19) / 21 września 2017

25. Henry John Kinnaird | Sianokosy

Strona głównaAukcje archiwalneVaria (19)Sianokosy
Sianokosy

Henry John Kinnaird (1880-1920 czynny)

Sianokosy

olej, płótno, 41 x 61 cm, sygn. l.d.: Henry Kinnaird

Cena wylicytowana
3 500 zł