Aukcja Dzieł Sztuki / 22 sierpnia 2020

71. Henri D. Roszezewski | Krajobraz włoski, 1891 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiKrajobraz włoski, 1891 r.
71
krajobraz-wloski-1891-r-henri-d-roszezewski-1082739krajobraz-wloski-1891-r-henri-d-roszezewski-1051665

Henri D. Roszezewski (XIX w.)

Krajobraz włoski, 1891 r.

olej, płótno, 79 × 64 cm,
sygn. i dat. l. d.: Rosz. 1891.

Cena wylicytowana
9 500 zł