97. Helena Teodorowicz-Karpowska | Portret kobiety

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Portret kobiety
97
Helena Teodorowicz-Karpowska | Portret kobietyHelena Teodorowicz-Karpowska | Portret kobiety

Helena Teodorowicz-Karpowska (1897-1944)

Portret kobiety

olej, płótno, 79,5 x 63 cm, sygn. p.d.: Teodorowicz-Karpowska / Antona

Cena wylicytowana
0 zł