Varia 36 / 27 czerwca 2020

52. Heinz Zweig | Pejzaz nadmorski, 1958 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 36Pejzaz nadmorski, 1958 r.
52
Pejzaz nadmorski, 1958 r.

Heinz Zweig (2 poł. XX w.)

Pejzaz nadmorski, 1958 r.

olej, płótno, 60,5 × 80 cm
sygn. i dat. p. d.: Heinz Zweig 58

Cena wylicytowana
2 000 zł