Aukcja Designu / 20 sierpnia 2016

154. Hedwig Bollhagen | Patera

HomeAukcje archiwalneAukcja DesignuPatera
154
Patera

Hedwig Bollhagen (1907-2001)

Patera

proj. Hedwig Bollhagen, Szwecja, 2 poł. XX w.
ceramika szkliwiona; śr. 27,5 cm; sygnowana

Hedwig Bollhagen Ceramiczka