Varia® 48 / 1 października 2022

1. Hans Zatzka | Czuwanie

Strona głównaAukcje nadchodząceVaria® 48Czuwanie
Hans Zatzka | CzuwanieHans Zatzka | Czuwanie

Hans Zatzka

Czuwanie

olej, płótno, 33 × 51 cm w świetle oprawy
sygn. p. d.: H. Zatzka
na odwrocie pejzaż

Cena wywoławcza:
5 000 zł