Sztuka Świata / 3 listopada 2016

19. Hans Fredrik Gude | Pejzaż morski

Strona głównaAukcje archiwalneSztuka ŚwiataPejzaż morski
Pejzaż morski

Hans Fredrik Gude ( 1825 Oslo - 1903 Berlin)

Pejzaż morski

olej, deska, 31 x 41 cm, sygn. p.d.: Gude

Cena wylicytowana
4 200 zł