Varia 12 / 2 lipca 2016

16. Hans Büsseck | Pejzaż górski

Aukcja dziAukcje archiwalneVaria 12Pejzaż górski
Pejzaż górski

Hans Büsseck (2 poł. XIX w.)

Pejzaż górski

olej, płótno, 66 x 77 cm
sygn. p. d.: Hans Büsseck