99. Halina Centkiewicz-Michalska | W pracowni, 2001 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39W pracowni, 2001 r.
99
w-pracowni-2001-r-halina-centkiewicz-michalska

Halina Centkiewicz-Michalska (1912-2007)

W pracowni, 2001 r.

olej, płótno, 70 x 60 cm, sygn. u dołu: H. Cent. Michalska