101. Halina Centkiewicz-Michalska | Pejzaż, 2005 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Pejzaż, 2005 r.
101
pejzaz-2005-r-halina-centkiewicz-michalska

Halina Centkiewicz-Michalska (1912-2007)

Pejzaż, 2005 r.

olej, płótno, 65 x 50 cm, sygn. p.d.: H. Cent. Michalska, na odwrocie: 23.9.2005 "Dla Bogusia" 65 x 50 cm