Varia 30 / 29 czerwca 2019

40. H. Röhr | Droga, 1919 r.

HomeAukcje archiwalneVaria 30Droga, 1919 r.
40
Droga, 1919 r.

H. Röhr (1 poł. XX w.)

Droga, 1919 r.

olej, płótno naklejone na deskę, 27 × 42 cm
sygn. i dat. l. d.: H.Röhr.1919.

Cena wylicytowana
950 zł