Varia 36 / 27 czerwca 2020

53. H. Kunze | Mierzeja, 1952 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 36Mierzeja, 1952 r.
53
Mierzeja, 1952 r.

H. Kunze (XXw.)

Mierzeja, 1952 r.

olej,płótno, 55 x 75cm
sygn. p. d.: H.Kunze 1952

Cena wylicytowana
3 200 zł