Aukcja Prac na Papierze / 24 września 2016

100. Gustaw Rogalski | Połów, 1930 r.

Aukcja dziAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzePołów, 1930 r.
100
Połów, 1930 r.

Gustaw Rogalski (1887 Tarnopol – 1939 Kraków)

Połów, 1930 r.

tusz, akwarela, papier, 27,8 x 18 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. l. d.: GUSTAW ROGALSKI/1930

Cena wylicytowana
700 zł