olej, płótno, 51 x 57 cm, sygn. p.d.: GWOZDECKIPochodzenie:kolekcja prywatna, PolskaReprodukowany:Anna Lipa, Zaklinacz lalek, Życie i twórczość Gustawa Gwozdeckiego, Warszawa, 2003, tab. barwna 24