Aukcja Malarstwa Polskiego (5) / 8 lipca 2020

25. Gustaw Daniel Budkowski | Scena teatralna - Faust

HomeAukcje archiwalneAukcja Malarstwa Polskiego (5)Scena teatralna - Faust
Scena teatralna - Faust - 1Scena teatralna - Faust - 2

Gustaw Daniel Budkowski (1813-1884)

Scena teatralna - Faust

olej, płótno naklejone na tekturę, 40 x 32 cm, sygn. p.d.: Budkowski