37 Aukcja Młodej Sztuki / 12 czerwca 2014

50. Grzegorz Wróbel | Dworzec Centralny, 2014

HomeAukcje archiwalne37 Aukcja Młodej SztukiDworzec Centralny, 2014
50
Dworzec Centralny, 2014

Grzegorz Wróbel

Dworzec Centralny, 2014

akwarela, papier 300 g/m2 Aquafine Daler & Rowney, 50 x 70 cm
sygn. p.d: G. Wróbel