69 Aukcja Młodej Sztuki / 12 października 2017

64. Grzegorz Wójcik | Owintar, 2016

HomeAukcje archiwalne69 Aukcja Młodej SztukiOwintar, 2016
64
Owintar, 2016

Grzegorz Wójcik

Owintar, 2016

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Grzegorz Wójcik Ur. w 1988 r. w Tarnowie. Absolwent studium Renowacji mebli i wyrobów snycerskich w Tarnowie (2010 r.). Absolwent malarstwa na Wydziale Sztuki UP w Krakowie, Dyplom obroniony w pracowni prof. Grażyny Borowik. Aneks w Pracowni Lucjana Orzecha 2016 r. Stypendium rektora UP  2013/14 oraz 201 /16. Obecnie studiuje ArteTerapię na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.  Wolontariusz w Fundacji Kromka Chleba przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Tarnowie oraz Stażysta w Fundacji im. Jana Pawła II, gdzie prowadzi Warsztaty Terapii zajęciowej REPI Tarnów. Autor 20 wystaw zbiorowych oraz indywidualnych.