Sztuka Fantastyczna. Aukcja Sztuki Współczesnej / 25 stycznia 2020

42. Grzegorz Stec | Ona, 1989

Strona głównaAukcje archiwalneSztuka Fantastyczna. Aukcja Sztuki WspółczesnejOna, 1989
42
Ona, 1989

Grzegorz Stec (ur. 1955, Kraków)

Ona, 1989

olej, płyta, 47 x 47 cm, sygnowany p.d.: 'Grzegorz Stec 89'

Cena wylicytowana
6 500 zł