60 Aukcja Młodej Sztuki / 23 czerwca 2016

56. Grzegorz Skrzypek | Stadko w szarościach, 2007

aAukcje archiwalne60 Aukcja Młodej SztukiStadko w szarościach, 2007
56
Stadko w szarościach, 2007

Grzegorz Skrzypek

Stadko w szarościach, 2007

olej, płótno, 81 x 100 cm, sygn. l. i p. g.: 2007 SKRZYPEK

Cena wylicytowana
1 100 zł