69 Aukcja Młodej Sztuki / 12 października 2017

22. Grzegorz Skrzypek | Kwadratowy szaromiasteczkowy, 2016

HomeAukcje archiwalne69 Aukcja Młodej SztukiKwadratowy szaromiasteczkowy, 2016
Kwadratowy szaromiasteczkowy, 2016

Grzegorz Skrzypek

olej, płótno, 100 x 90 cm, sygn. l.d.

Cena wylicytowana
2 000 zł