akryl, płótno, 40 x 50 cm, sygn i dat. l.d.: Radziewicz 2021 opisany na odwrocie: "BADACZ" Grzegorz Radziewicz
Grzegorz Radziewicz Absolwent Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu pod kierunkiem: Haliny Pawlikowskiej (grafika), Pawła Jarodzkiego (malarstwo) i Eugeniusza Geta-Stankiewicza (rysunek). Wybrane wystawy: 2016 – 1. TKO International Miniprint Exhibition, Tokyo-Kyoto-Osaka (Japonia); 2016 – 8. Internacional Printmaking Biennial Douro (Portugalia); 2016 – „Reaktywacja”, Galeria Marchand, ZPAP Białystok; 2016 – wystawa indywidualna „Konstruktor” (malarstwo i grafika), Galeria „Spodki”, Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury, Białystok; 2016 – „Art Fresh Festival 7”, Hotel Sheraton, Warszawa.