Świąteczna Aukcja Sztuki Najnowszej / 1 grudnia 2021

33. Grzegorz Radziewicz | Badacz, 2021

Strona głównaAukcje archiwalneŚwiąteczna Aukcja Sztuki NajnowszejBadacz, 2021
33
badacz-2021-grzegorz-radziewicz

Grzegorz Radziewicz

Badacz, 2021

akryl, płótno, 40 x 50 cm, sygn i dat. l.d.: Radziewicz 2021 opisany na odwrocie: "BADACZ" Grzegorz Radziewicz

Grzegorz Radziewicz
Absolwent Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu pod kierunkiem: Haliny Pawlikowskiej (grafika), Pawła Jarodzkiego (malarstwo) i Eugeniusza Geta-Stankiewicza (rysunek). Wybrane wystawy: 2016 – 1. TKO International Miniprint Exhibition, Tokyo-Kyoto-Osaka (Japonia); 2016 – 8. Internacional Printmaking Biennial Douro (Portugalia); 2016 – „Reaktywacja”, Galeria Marchand, ZPAP Białystok; 2016 – wystawa indywidualna „Konstruktor” (malarstwo i grafika), Galeria „Spodki”, Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury, Białystok; 2016 – „Art Fresh Festival 7”, Hotel Sheraton, Warszawa.
Cena wylicytowana
1 900 zł