47 Aukcja Młodej Sztuki / 14 marca 2015

19. Grzegorz L. Piotrowski | Ołtarz, 2015

Aukcja dziAukcje archiwalne47 Aukcja Młodej SztukiOłtarz, 2015
Ołtarz, 2015

Grzegorz L. Piotrowski (ur. 1976)

Ołtarz, 2015

akryl, płótno, 100 x 90 cm, sygn. l.d.: PIOTROWSKI

Grzegorz L. Piotrowski Absolwent ASP w Poznaniu. Dyplom z wyróżnieniem uzyskał w pracowni prof. Piotra C. Kowalskiego w 2004 r. Trzykrotny stypendysta Prezydenta Miasta Gorzowa w latach 2000, 2001 i 2002. Prowadzi warsztaty artystyczne i akcje plenerowe. Tworzy obrazy, ceramikę i książki artystyczne. Pracuje z osobami niepełnosprawnymi. W jego bogatej twórczości dominują trzy główne nurty tematyczne: akty, portrety i pejzaże. Aktywnie wystawia swoje prace w kraju i za granicą. Wybrane wystawy indywidualne: 2015 ? Galeria Opus, Łódź; 2014 ? Galeria Szklana, Zator; 2014 - Galeria Weissa, Kalwaria Zebrzydowska; 2011 - Galeria Rynek 7, Andrychów; 2011 ? Galeria BWA, Gorzów Wlkp.; 2011 ? Galeria Zamek, Sucha Beskidzka; 2009 ? Galeria Farbiarnia, Warszawa; 2009 ? Galeria Lamus, Gorzów Wlkp.; 2008 ? Galeria TEATR, Gorzów Wlkp.; 2008 ? Galeria Porto Praga, Warszawa; 2007 ? Galeria Farbiarnia, Warszawa; 2007 ? Galeria Krakauer Haus, Norymberga; 2006 ? Galeria Farbiarnia, Warszawa; 2004 ? Galeria Pod Pocztową Trąbką, Gorzów Wlkp.
Cena wylicytowana
2 600 zł