45 Aukcja Młodej Sztuki / 31 stycznia 2015

1. Grzegorz Klimek | Posąg IV, 2014

Strona głównaAukcje archiwalne45 Aukcja Młodej SztukiPosąg IV, 2014
Posąg IV, 2014

Grzegorz Klimek

Posąg IV, 2014

tempera jajeczna, żywica szelakowa, płótno, 140 x 90 cm, sygn. p. g. i opisany na odwrocie: G. Klimek Posąg IV

Grzegorz Klimek Absolwent Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie. W latach 2008 - 2013 uczęszczał do wrocławskiej ASP, gdzie obronił dyplomy w pracowni malarstwa i rysunku prof. Wojciecha Lupy i dr. Łukasza Huculaka; w pracowni malarstwa prof. Stanisława Kortyka i dr. Michała Sikorskiego oraz w pracowni rysunku prof. Przemysława Pintala. Wielokrotnie nagradzany i wyróżniany był w konkursach artystycznych. Brał udział w wielu wystawach zbiorowych i indywidualnych. Wybrane wystawy: 2012 - Wystawa indywidualna, Galeria DNA, Wrocław; 2012 - Wystawa pokonkursowa "Drawing Osten", Skopie, Macedonia; 2012 - Wystawa indywidualna "Elementy większej całości", Galeria MD_S, Wrocław; 2012 - Wystawa zbiorowa "Bliskoznacznie", ASP, Gdańsk; 2011 - Wystawa pokonkursowa Triennale rysunku, Muzeum Kresów, Laczów; 2010 - Wystawa indywidualna, MOK, Kłobuck.
Cena wylicytowana
1 100 zł