Aukcja Rzemiosła i Biżuterii / 5 grudnia 2020

1. | Grupa figuralna

HomeAukcje nadchodząceAukcja Rzemiosła i BiżuteriiGrupa figuralna
Grupa figuralna

Grupa figuralna

Royal Dux, Czechy, 1 poł. XX w.
Fajans, malatury podszkliwne; niesygnowany; wym. 46 × 48 × 26 cm

Cena wywoławcza:
5 400 zł