2. Aukcja Sztuki XXI wieku / 12 marca 2016

20. Gossia Zielaskowska | Dbiom, 2015

Strona głównaAukcje archiwalne2. Aukcja Sztuki XXI wiekuDbiom, 2015
Dbiom, 2015 - 1Dbiom, 2015 - 2

Gossia Zielaskowska (ur. 1983)

Dbiom, 2015

olej, akryl, płótno, 100 x 100 cm, opisany na odwrocie: DBIOM | 2015 | P-ń | Gossia Zielaskowska

Gossia Zielaskowska W 2009 r. obroniła dyplom z malarstwa na ASP w Poznaniu w pracowni prof. T. Siwińskiego. Równolegle studiowała fotografię na tej samej uczelni. Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w 2008. Finalistka Biennale ?Bielska Jesień 2015? (Galeria Bielska BWA) oraz laureatka Grand Prix I Ogólnopolskiego Konkursu Malarskiego ZADRA (2009). Uczestniczka wielu wystaw zbiorowych, m.in.: Piazza della Repubblica, Urbino, Włochy (2003); The Markt, Delft, Holandia (2004); Piazza del Campo, Siena, Włochy (2005); wystawa w ramach VII i VIII edycji konkursu AUTOPORTRET, Muzeum Regionalne w Stalowej Woli (2008 i 2009); Przestrzeń publiczna ? Konteksty, Galeria Sztuki Współczesnej PROFIL, Centrum Kultury ZAMEK, Poznań (2010); Ground Art, Galeria Fibak, Warszawa (2011). Autorka wystaw indywidualnych: ?Sen z butelki po oranżadzie?, Galeria Bekos, Poznań (2008); ?Myśli uchwycone?, Stary Browar, Poznań (2008); Galeria Zadra, Warszawa (2009); ?Kobieca intuicja?, Galeria Fibak, Warszawa (2010) oraz "Przestrzeń gestu", Galeria Fibak (2014). Ponadto brała udział w Międzynarodowych Targach Sztuki w Stambule (2012) oraz w Targach Sztuki SCOPE w Miami (2012).
Cena wylicytowana
1 500 zł