9 Aukcja Sztuki XXI wieku / 25 listopada 2017

17. Gossia Zielaskowska | Buff AMORE BUBBLE Gum, 2017

Strona głównaAukcje archiwalne9 Aukcja Sztuki XXI wiekuBuff AMORE BUBBLE Gum, 2017
Buff AMORE BUBBLE Gum, 2017

Gossia Zielaskowska (ur. 1983)

Buff AMORE BUBBLE Gum, 2017

olej, akryl, płótno, 2 x 70 x 70 cm (dyptyk), sygn. na odwrocie

Gossia Zielaskowska W 2009 r. obroniła dyplom z malarstwa na ASP w Poznaniu w pracowni prof. T. Siwińskiego. Równolegle studiowała fotografię na tej samej uczelni. Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w 2008. Finalistka Biennale ?Bielska Jesień 2015? (Galeria Bielska BWA) oraz laureatka Grand Prix I Ogólnopolskiego Konkursu Malarskiego ZADRA (2009). Uczestniczka wielu wystaw zbiorowych, m.in.: Piazza della Repubblica, Urbino, Włochy (2003); The Markt, Delft, Holandia (2004); Piazza del Campo, Siena, Włochy (2005); wystawa w ramach VII i VIII edycji konkursu AUTOPORTRET, Muzeum Regionalne w Stalowej Woli (2008 i 2009); Przestrzeń publiczna ? Konteksty, Galeria Sztuki Współczesnej PROFIL, Centrum Kultury ZAMEK, Poznań (2010); Ground Art, Galeria Fibak, Warszawa (2011). Autorka wystaw indywidualnych: ?Sen z butelki po oranżadzie?, Galeria Bekos, Poznań (2008); ?Myśli uchwycone?, Stary Browar, Poznań (2008); Galeria Zadra, Warszawa (2009); ?Kobieca intuicja?, Galeria Fibak, Warszawa (2010) oraz "Przestrzeń gestu", Galeria Fibak (2014). Ponadto brała udział w Międzynarodowych Targach Sztuki w Stambule (2012) oraz w Targach Sztuki SCOPE w Miami (2012).
Cena wylicytowana
2 800 zł