Aukcja Dzieł Sztuki / 28 listopada 2020

79. Gertrud Staats | Pejzaż górski, 1902 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiPejzaż górski, 1902 r.
79
pejzaz-gorski-1902-r-gertrud-staats

Gertrud Staats (1859-1938)

Pejzaż górski, 1902 r.

olej, płótno, 70 × 49 cm
sygn. i dat. p. d.: G Staats/1902 r

Cena wylicytowana
20 000 zł