Varia 36 / 27 czerwca 2020

74. Gerhard Graf | W porcie

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 36W porcie
74
W porcie - 1W porcie - 2W porcie - 3W porcie - 4

Gerhard Graf (1883 Berlin - 1960 Sztokholm)

W porcie

olej, płótno, 70 x 90 cm
sygn. p. d.: GERHARD GRAF

Gerhard Graf Studiował w akademii berlińskiej. Większość życia spędził w Berlinie, gdzie aktywnie uczestniczył w życiu artystycznym.W jego twórczości dominują pejzaże czy widoki miejskie z Gdańska, |Berlina, Paryża czy Wenecji. Są to znakomite studia architektoniczne, o zdecydowanej impastowej fakturze.
Cena wylicytowana
3 600 zł