Aukcja Map Polski. Z prywatnej kolekcji (1) / 23 października 2021

11. Gerard de Jode | Poloniae Amplissimi Regni Typus Geographicus

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Map Polski. Z prywatnej kolekcji (1)Poloniae Amplissimi Regni Typus Geographicus
Gerard de Jode | Poloniae Amplissimi Regni Typus Geographicus

Gerard de Jode

Poloniae Amplissimi Regni Typus Geographicus

wyd. Cornelis de Jode, stan drugi, Amsterdam 1593
mapa pochodząca z „Speculum Orbis Terrarum”; na verso tekst w języku łacińskim
miedzioryt, 38 x 49,5 cm (odcisk płyty)
stan zachowania bardzo dobry, po konserwacji
Imago Poloniae, K74/2

Cena wylicytowana
0 zł