Varia 38 / 21 października 2020

264. Gepard siedzący, Ćmielów, l. 60. XX w.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 38Gepard siedzący, Ćmielów, l. 60. XX w.
264
gepard-siedzacy-cmielow-l-60-xx-w

Gepard siedzący, Ćmielów, l. 60. XX w.

projekt prawd. Mieczysław Naruszewicz (1923 - 2006)
porcelana, 10,7 x 6 x 7,5 cm;
sygnatura: stempel fabryki i ręcznie: C-337-1248 30, pozostałości po stemplu z ceną

Cena wylicytowana
9 000 zł