Aukcja Prac na Papierze / 24 września 2016

118. Georges Braque | Martwa natura z fajką

HomeAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzeMartwa natura z fajką
118
Martwa natura z fajką

Georges Braque (1892 Argenteuil-sur-Seine – 1963 Hawr)

Martwa natura z fajką

litografia barwna, papier z filigranem ?Richard de Bas? i napisem ?Cesi est une reproduction/G. Braque?, wym. kompozycji 18 x 32 cm, wym. arkusza 39,3 x 49 cm
sygn. na kamieniu p. d.: G. Braque, pod kompozycją ołówkiem l. d.: 246/300