Varia (8) / 17 października 2015

47. G. Schmitt | Pejzaż górski

Aukcja dziAukcje archiwalneVaria (8)Pejzaż górski
47
Pejzaż górski

G. Schmitt (XIX/XX w.)

Pejzaż górski

olej, płótno naklejone na tekturę, 17 × 12 cm w świetle ramy
sygn. l. d.: G. Schmitt

Cena wylicytowana
1 400 zł