Rycina pochodząca z teki ?Poland and Danzig twelve etchings by Fred. A. Farrell?, Londyn, ok. 1925 r.; nakład 50 egz.; sygn. ołówkiem p.d.: Fred. A. Farrell, akwaforta, wym. 18,5 x 34 cm (odcisk płyty); w oprawie