Aukcja Map i Widoków Polski, Europy, Świata / 21 listopada 2015

26. Frederick Arthur Farrell | Widok na Wawel od strony Wisły

homeAukcje archiwalneAukcja Map i Widoków Polski, Europy, ŚwiataWidok na Wawel od strony Wisły
26
Widok na Wawel od strony Wisły

Frederick Arthur Farrell (1882-1935)

Rycina pochodząca z teki ?Poland and Danzig twelve etchings by Fred. A. Farrell?, Londyn, ok. 1925 r.; nakład 50 egz.; sygn. ołówkiem p.d.: Fred. A. Farrell, akwaforta, wym. 18,5 x 34 cm (odcisk płyty); w oprawie

Cena wylicytowana
600 zł