Varia 37 / 26 września 2020

1. Franz von Jackowski | Scena w parku

HomeAukcje archiwalneVaria 37Scena w parku

Franz von Jackowski (1885 Nadziejów - 1974 Amtzell)

Scena w parku

olej, płótno naklejone na tekturę, 34 × 41 cm
sygn. p. d.: F. v. Jackowski

Cena wylicytowana
0 zł