Aukcja Dzieł Sztuki / 28 listopada 2015

84. Franz von Jackowski | Gorzanów ? pałac zimową nocą, lata 1940?50.

homeAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiGorzanów ? pałac zimową nocą, lata 1940?50.
84
Gorzanów ? pałac zimową nocą, lata 1940?50.

Franz von Jackowski (1885 Nadziejów - 1974 Amtzell)

olej, płyta, 50 × 60 cm
sygn. p.d.: F.v.Jackowski