Aukcja Map i Widoków / 14 marca 2020

57. Franz Raffelsberger | Karte des Königreiches Galizien.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Map i WidokówKarte des Königreiches Galizien.
57
Karte des Königreiches Galizien. - 1Karte des Königreiches Galizien. - 2

Franz Raffelsberger

Karte des Königreiches Galizien.

Mapa Królestwa Galicji, pochodząca z „Erster Typometrischer Atlas”, wyd. J. Bermann & Sohn, Wiedeń 1845
litografia barwna, 46,5 x 69 cm (dwa arkusze naklejone na płótno)

Cena wylicytowana
3 800 zł