Kobiety w sztuce / 3 marca 2021

3. Franz Ondrušek | Czytająca list

Strona głównaAukcje archiwalneKobiety w sztuceCzytająca list
czytajaca-list-franz-ondruek

Franz Ondrušek (1861 Bisrita/Rumunia - 1932 tamże)

Czytająca list

olej, płótno, 63,5 x 47 cm; sygn. p.d.: F. Ondrusek

Cena wylicytowana
8 000 zł