36. Franz Joseph Wagner | Pejzaż karkonoski

HomeAukcje nadchodząceVaria 39Pejzaż karkonoski
36
pejzaz-karkonoski-franz-joseph-wagner-1058942pejzaz-karkonoski-franz-joseph-wagner-1342908

Franz Joseph Wagner (1886-1972)

Pejzaż karkonoski

olej, płótno, 58 x 83 cm, sygn. l.d.: Fr.J. Wagner

Cena wywoławcza:
5 000 zł