Varia 30 / 29 czerwca 2019

10. František Mrázek | Scena rodzajowa - na targu

HomeAukcje archiwalneVaria 30Scena rodzajowa - na targu
Scena rodzajowa - na targu

František Mrázek (1876 Ceské Budejovice - 1933 Spišská Belá)

Scena rodzajowa - na targu

olej, tektura, 17,5 × 29 cm w świetle ramy sygn. p. d.: F.Mrasek.
zachowany dokument zakupu z P.P Desa Dzieła Sztuki i Antyki z Gdyni z roku 1973 roku

Cena wylicytowana
1 000 zł