Aukcja Dzieł Sztuki / 13 sierpnia 2016

69. Francois Stroobant | Zimowy pejzaż z zamkiem

aAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiZimowy pejzaż z zamkiem
69
Zimowy pejzaż z zamkiem

Francois Stroobant (1819 Bruksela - 1916 Bruksela)

Zimowy pejzaż z zamkiem

olej, płyta, 31,5 × 40 cm
sygn. p. d.: F.S.