Varia 41 / 19 maja 2021

9. Franciszek Zajchowski | Stary dom pod miastem, 1891 r.

Strona głównaAukcje nadchodząceVaria 41Stary dom pod miastem, 1891 r.
stary-dom-pod-miastem-1891-r-franciszek-zajchowski-2239902stary-dom-pod-miastem-1891-r-franciszek-zajchowski-2079182

Franciszek Zajchowski (1860-1923)

Stary dom pod miastem, 1891 r.

olej, płótno naklejone na deskę, 42 x 49 cm, sygn. i dat. l.d.: Zajchowski/1891

Cena wywoławcza:
3 800 zł