Varia 23 / 23 maja 2018

50. Franciszek Zajchowski | Giewont, 1910 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 23Giewont, 1910 r.
50
Giewont, 1910 r.

Franciszek Zajchowski (1860-1923)

Giewont, 1910 r.

olej, płótno, 52 x 76 cm, sygn. i dat.: p.d.: FZajchowski 910

Cena wylicytowana
3 200 zł